EFEKTÍVNE BIZNIS JAZDY BEZ
KOMPLIKÁCIÍ

S našou spoľahlivou službou môžete očakávať plynulé a bezproblémové
presuny pre vaše podnikateľské potreby. Zanechajte komplikácie stranou a
dôverujte nám pri zabezpečení efektívnych firemných jázd pre vašu
spoločnosť

Firemný klient

Jazdy pre firmy

Spoločnosť RYDE Taxi Bratislava ponúka v rámci svojich služieb aj biznis (B2B) jazdy, ktoré sú určené pre firmy a spoločnosti na riešenie firemnej logistiky prostredníctvom biznis produktu RYDE. Objednávanie prepravy taxíku funguje prostredníctvom aplikácie, resp. portálu, zúčtovanie jázd prebieha jedenkrát mesačne súhrnnou faktúrou.

Zjednodušená platba

Za jazdy klient (čiže Váš zamestnanec) nemusí platiť v taxíku a tak nie je potrebné, aby mal pri sebe hotovosť. Jazdy sa hradia mesačne prostredníctvom faktúry. Všetko je teda hradené elektronicky. Je to jednoduché a aj šetrnejšie pre životné prostredie.

Spôsoby použitia

BIZNIS jazdy RYDE môžu zamestnanci využiť po prihlásení sa do svojho konta v aplikácii. K firemnému kontu majú prístup iba tí zamestnanci, ktorí boli pridaní v rámci firemného portálu.

Objednávanie cez aplikáciu je vhodné najmä pre zamestnancov, ktorí potrebujú často jazdiť po meste a vozia sa na stretnutia.

Objednávací portál slúži napríklad pre recepciu v prípade objednávania jázd pre iné osoby.

Výhody služby BIZNIS jazdy

Jedna faktúra mesačne pre celú firmu, bez potreby hotovosti

Ponúkame i riešenia na mieru, teda nastavenie systému podľa individuálnych požiadaviek

Získate detailný prehľad jázd (kto, kedy, kam a za koľko sa odviezol)

Čo Vám RYDE Taxi môže ponúknuť?

mobilná aplikácia

DIGITÁLNA APLIKÁCIA

Objednávanie funguje prostredníctvom digitálnej aplikácie alebo portálu, vďaka čomu si jazdu bezstarostne objednáte zo štartovacieho bodu v rámci Bratislavy.

jednotný štandard

JEDNOTNÝ ŠTANDARD

Zakladáme si na vysokej kvalite služieb klientom, preto prepravu osôb zabezpečujeme na vždy nových, komfortných a bezpečných taxíkoch, nie starších ako 12 mesiacov.

transparentnosť

TRANSPARENTNOSŤ

Ponúkame objednávanie prepravy klientom za férové ceny prostredníctvom modernej digitálnej aplikácie a portálu, pričom tarifa sa klientovi zobrazí ešte pred objednaním jazdy

bezpečnosť

BEZPEČIE

RYDE Taxi sprostredkováva prepravu osôb prostredníctvom svojich partnerských vodičov, ktorí sú vždy starostlivo vyberaní.

Ako to funguje?

Aplikáciu si môžete stiahnuť tu:

appstore
playstore

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na nižšie uvedenej e-mailovej adrese.